Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży przez Internet? Tylko przez ZaprogramowaniGO. Platformę stworzoną przez szkoły Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl — miejsca, gdzie od lat nauka programowania to fascynujące zajęcia dodatkowe, podążające za trendami i potrzebami młodych ludzi. ZaprogramowaniGO to jedna platforma a cały wachlarz możliwości pasjonującego cyfrowego rozwoju. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

W ZaprogramowaniGO nie musisz się martwić o wybór konkretnego kursu. Możesz postawić na rozwój i naukę kilku języków programowania, tworzenia gier, grafiki, montażu filmowego czy elektroniki. Twój wybór nie podnosi kosztu miesięcznego abonamentu, a Ty cieszyć się z ogromu możliwości, jakie Ci dajemy.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia w ZaprogramowaniGO prowadzone są przez Internet, dzięki temu może brać w nich udział każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Uczysz się komfortowo z zacisza własnego domu, bez potrzeby wybierania się w miejsce prowadzenia warsztatów. Po prostu siadasz przed komputerem i zanurzasz się w świat pełen cyfrowej kreatywności.

Lekcje na żywo

Co najważniejsze, nasze zajęcia programowania online dla dzieci, to wyłącznie lekcje prowadzone na żywo. Nie oferujemy tu nagranych samouczków, które pozwalają wyłącznie na samodzielną naukę z dobrymi wskazówkami. U nas logujesz się do standardowej klasy, tyle że jesteś tam za pomocą łącza internetowego. Nadal możesz rozmawiać z rówieśnikami, dzielić się pomysłami, a co najważniejsze zadawać pytania i prosić o pomoc nauczyciela.

Nauka przez zabawę

Nudna teoria i spanie na wykładach? Nie w ZaprogramowaniGO! Naszym priorytetem jest nauka przez ciekawe projekty. Chcesz tworzyć gry? Zaczniesz już na pierwszych zajęciach! Niezależnie od tematyki, nasi wykładowcy od początku kursów stawiają na naukę przez fascynujące zadania. W ten sposób praktyka czyni młodych mistrzów programowania i nie tylko.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…