Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania


Jeżeli zainteresowały Cię warsztaty programowania dla młodzieży i dzieci w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Podczas jego uzupełniania koniecznie zwróć uwagę na to, czy wybierasz odpowiednią grupę wiekową, poziom dotychczasowej znajomości zagadnień oraz co najważniejsze swoje miasto.

Prawidłowo wypełniony formularz da Tobie i nam gwarancję tego, że Twoje dziecko trafi do odpowiedniej grupy wiekowej i zaawansowania, a tym samym materiał przekazywany podczas zajęć będzie optymalny do jego potrzeb, a nauka programowania dla dziecka będzie w pełni efektywna.

Pamiętaj, że możesz zarezerwować więcej niż jedno miejsce, a w przypadku niepewności dotyczącej wyboru odpowiedniej grupy zapraszamy do przeczytania informacji w zakładce oferta.

Co dalej?


Prawidłowe wypełnienie formularza i wszystkich wymaganych w nim opcji pozwoli nam na jak najszybsze skontaktowanie się Tobą i omówienie ewentualnych niejasności, dlatego tak ważne jest podanie prawidłowego numeru kontaktowego. Podczas rozmowy wyjaśniamy wszystkie aspekty oraz damy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym. Podczas niego możesz podpisać z nami umowę i zapisać swoje dziecko na odpowiedni kurs programowania dla dziecka.