Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Jeżeli zainteresowały Cię warsztaty programowania dla młodzieży i dzieci w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Podczas jego uzupełniania koniecznie zwróć uwagę na to, czy wybierasz odpowiednią grupę wiekową, poziom dotychczasowej znajomości zagadnień oraz co najważniejsze swoje miasto.

Prawidłowo wypełniony formularz da Tobie i nam gwarancję tego, że Twoje dziecko trafi do odpowiedniej grupy wiekowej i zaawansowania, a tym samym materiał przekazywany podczas zajęć będzie optymalny do jego potrzeb, a nauka programowania dla dziecka będzie w pełni efektywna.

Pamiętaj, że możesz zarezerwować więcej niż jedno miejsce, a w przypadku niepewności dotyczącej wyboru odpowiedniej grupy zapraszamy do przeczytania informacji w zakładce oferta.

Co dalej?


Prawidłowe wypełnienie formularza i wszystkich wymaganych w nim opcji pozwoli nam na jak najszybsze skontaktowanie się Tobą i omówienie ewentualnych niejasności, dlatego tak ważne jest podanie prawidłowego numeru kontaktowego. Podczas rozmowy wyjaśniamy wszystkie aspekty oraz damy możliwość wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym. Podczas niego możesz podpisać z nami umowę i zapisać swoje dziecko na odpowiedni kurs programowania dla dziecka.