Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Bo pasja to w programowaniu podstawa. Jesteśmy grupą ekspertów, dla których dzielenie się wiedzą z zakresu programowania to czysta przyjemność. W naszej pracy łączymy zapał typowy dla pasjonatów i profesjonalizm charakterystyczny dla zawodowców. Wiemy, jak powinna wyglądać nauka programowania dla dzieci i młodzieży, aby była prosta i skuteczna. Jesteśmy aktywnymi zawodowo programistami, kształcącymi młodych adeptów wedle dewizy: „Przyszłość zaczyna się dziś!”.

O nas

Technologie przyszłości


Nowe technologie to przyszłość, a przyszłość to ich rozwój. W czasach rosnącego popytu na programistów, administratorów sieci i grafików komputerowych postanowiliśmy stworzyć akademię programowania inną niż wszystkie. Działamy w kilku miastach Polski, skupiając się przede wszystkim na tych położonych na zachodzie kraju w tym m.in. zajęcia komputerowe dla młodzieży w Gorzowie. Wierzymy, że to właśnie w nich drzemie największy potencjał. Bliskość zachodnich rynków i dynamiczny rozwój firm z branży IT w takich miastach, jak Gorzów Wielkopolski, sprawiają, że to właśnie tu chcemy prowadzić nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Nasz cel


Efektywna i owocna nauka programowania dla dziecka nie może istnieć bez indywidualnego podejścia do ucznia, kreatywności, a przede wszystkim pasji, bez której prawdziwy mistrz programowania nie może się obyć. Wspólnie z naszymi podopiecznymi poświęcamy czas zarówno na tworzenie gier komputerowych, jak i takie umiejętności, jak podstawy języka Java dla dziecka czy nastolatka, podstawy programowania php czy język programowania c. Wyposażeni w nie, nasi absolwenci kursów programowania dla młodzieży i najmłodszych w Gorzowie mogą kontynuować naukę na dalszych etapach, szybko stając się pełnoprawnymi programistami i pewnymi kandydatami do pracy w najszybciej rozwijającej się dziś dziedzinie gospodarki.

Dlaczego my?


Jesteśmy grupą młodych, ale i zarazem doświadczonych zapaleńców, dla których informatyka i programowanie to coś więcej niż wyuczony zawód. Proponujemy zdobywanie przydatnych w pracy zawodowej umiejętności, takich jak kodowanie dla dzieci poprzez pisanie programów czy projektowanie grafik, przy jednoczesnej nauce języka angielskiego. Oba te elementy sprawiają, że uczestnicy naszych zajęć są tymi, których najczęściej poszukują pracodawcy, dlatego też nie ma lepszej inwestycji w przyszłość twojego dziecka niż nauka programowania dla dzieci w Gorzowie Wlkp w akademii Zaprogramowani.com!