Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nasze klasy, w których odbywają się warsztaty programowania dla młodzieży w Gorzowie Wielkopolskim to w pełni wyposażone sale, które umożliwiają naukę kodowania każdemu dziecku. Jednak jeżeli posiada i chce ono korzystać ze swojego laptopa, nie ma ku temu przeciwwskazań.

Nie. W przypadku, gdy dziecko ominie kilka pierwszych zajęć, zrobimy co w naszej mocy, aby wyrównać jego poziom wiedzy do poziomu reszty grupy za pomocą naszych autorskich narzędzi i materiałów.

Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Gorzowie prowadzimy w terminach typowo semestralnych. Jednak w trakcie roku szkolnego, można u nas odnaleźć także krótkie szkolenia czy eventy. przybliżające kodowanie dla dzieci.

W zależności od tego, jaka to grupa wiekowa oraz stopnia jej zaawansowania, ma ona wielkość oscylującą pomiędzy 5 a 12 uczniami. Tego typu małe grupki przypadające na jednego nauczyciela gwarantują odpowiedni indywidualny oraz grupowy rozwój naszych słuchaczy.

Oczywiście. Niemalże wszystkie języki programowania to komendy wymagające znajomości angielskich słówek. Dzięki naszym warsztatom dziecko nie tylko zapozna się z podstawowym słownictwem, ale też nauczy się je wykorzystywać jako komendy w trakcie kodowania.

Tworzenie gier komputerowych to coraz większy fragment branży programistycznej, który zahacza już o wiele innych dziedzin. Kodowanie dla dzieci to także nauka programowania gier, która nie tylko pobudza kreatywność, ale i wspomaga procesy nauki przez zabawę i tworzenie tego, z czego dzieci cieszą się najbardziej.