Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Kurs programowania online dla dzieci.

Kurs programowania online dla dzieci.

Nasza codzienność przenosi się do sieci, a niedawne wydarzenia na świecie sprawiły, że zaczęliśmy doceniać tego skutki. Dzięki Internetowi nasze dzieci nadal mogły korzystać z edukacji, dorośli w dużej mierze przesiedli się na pracę zdalną, a wiele osób wreszcie zaczęło doceniać możliwości choćby zakupów online. Można powiedzieć, że społeczeństwo wreszcie zrobiło ten milowy krok, na który czekaliśmy od wielu lat. Ludzie przekonali się, że dzięki istnieniu Internetu, życie może być o wiele łatwiejsze. My także zanotowaliśmy dużo większe niż dotychczas zainteresowanie nauką poprzez sieć. Z tego też powodu nasze planowane już od dłuższego czasu programowanie dla dzieci online w formie webinarów na żywo nabrało tempa i stworzyliśmy jeszcze więcej wyjątkowo ciekawych opcji edukacyjnych, a stacjonarny kurs programowania dla dzieci Gorzów Wielkopolski to jedna z opcji, a nie jedyna opcja ;).

Programowanie dla dzieci online. Co to zmienia?

Wieczny brak czasu.

Żyjemy w okresie, gdy wszyscy dookoła narzekają na brak czasu. Tyczy się to zarówno dorosłych, jak i młodzieży, a nawet młodszych dzieci, które kształcąc się na różnych frontach, mają coraz mniej wolnego czasu dla siebie, a coraz więcej poświęcają go innym zajęciom. Nauka programowania dla dzieci online to rozwiązanie, które w przeciwieństwie do innych zajęć popołudniowych wymaga tylko wygospodarowania chwili, na czas trwania lekcji. Nie musimy martwić się o dojazdy, związany z nimi czas, koszty czy możliwości. Nasze dziecko może po prostu usiąść przed domowym komputerem i w pełni oddać się pomysłowi na rozwój.

Skok w przyszłość.

Jak najlepiej uczyć dzieci technologicznej śmiałości? Poprzez zanurzenie się w technologię! Nauka programowania przez Internet to idealny przykład tego, jak wiele można zrobić, korzystając z nowoczesnych opcji. Klasy online, możliwości kontaktu z resztą grupy i wykładowcą, a jednocześnie komfortowy czas we własnym domu, to znak przyszłości, którą chcemy przekazać następnym pokoleniom. Aby tworzyć najlepsze rozwiązania, muszą najpierw sami z nich korzystać.

Praca we własnym stylu.

Kurs programowania online dla dzieci pozwala (pomimo lekcji na żywo) na to, aby uczyły się one w swoim tempie. Dostęp do materiału z poziomu domowego komputera sprawia, że młody słuchacz może wielokrotnie, w pełni samodzielnie rozpatrywać coraz to nowsze aspekty kształcenia i ćwiczyć w sobie umiejętności samodzielnego radzenia sobie z problemami, w dużo większej skali, niż podczas lekcji stacjonarnych.

Przekonaliśmy Was do tego, że kurs programowania dla dzieci i młodzieży przez Internet może być tak samo ciekawy i efektywny jak zajęcia stacjonarne? U nas zawsze możecie spróbować tej ciekawej, nowoczesnej formy edukacji.

Kursy programowania online

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *